dtHome = LandboUngdom
dtRootHome = LandboUngdom

dtRoot = LU
Vigtige datoer
 
Nyheder
Lokalforeninger

Kontaktoplysninger til formænd LandboUngdoms lokalforeninger listet op for hver region:

Vendsyssel:
Brønderslev Landboungdom:
Kristian Ballebye. T: 23717569. M: ballebye@jubii.dk
Dronninglunds Landboungdom:
Emma Christensen. T: 42467104. M: emsebemse39@gmail.com
Hjørring LandboUngdom:
Jesper Søndergaard Budolfsen. T: 22267381. M: jbudolfsen@live.dk
Nord- og Midtvendsyssel LandboUngdom:
Jonas E. Jensen. T: 27578263. M: jonas.980@hotmail.com

Aalborg:
Himmerlands LandboUngdom:
Louise Avlskarl. T: 41652527. M: aarslu@hotmail.com
Hobro-egnens Landboungdom:
Mathias Barslund. T: 29361922. M: mathias.barslund@hotmail.com
Nibe Landboungdom:
Henrik Søndergaard. T: 51740322. M: valtra352s@hotmail.com
Østhimmerlands Landboungdom:
Niels Kaasing. T: 29727341. M: niels.kaasing@hotmail.com
Åbybro-Brovst Landboungdom:
Michael Grøn. T: 61751712. M: Green956@hotmail.com

Viborg:
LandboUngdom HBL (Hammershøj-Bjerringbro-Langå):
Rune Tolstrup. T: 22819451. M: rb_tolstrup@hotmail.com
Morsø LandboUngdom:
Mads Mark. T: 22824380. M: madstm165@gmail.com
Skiveegnens LandboUngdom:
Jes Kjærgaard. T: 23443846. M: jes@landbo-limfjord.dk
Thy LandboUngdom:
Arne Overgaard. T: 25672250. M: overgaard1@hotmail.com
Viborg-Kjellerup LandboUngdom:
Emil Dollerup. T: 24342549. M: emil_h_dollerup@hotmail.com

MidtVest:
Hedeboernes Landboungdom:
Emil Steensgaaed. T: 91644406. M: emilbylov@hotmail.com
Herningegnens Landboungdom:
Brian Rahbek. T: 40855585. M: Brian_Rahbek@hotmail.com
Holstebro/Vinderupegnens LU:
Niels H Hedevang Mikkelsen. T: 60199405. M: niels.mikkelsen@hotmail.com
Lemvigegnens Landboungdom:
Steffen Pedersen. T: 24936007. M: steffenpidersen@live.dk
Ringkøbing/Ulfborgegnens LandboUngdom:

Mathias Føhns. T: 29125402. M: mathiasstengerfoehns@hotmail.com
Vestjysk LandboUngdom:
Thomas Kirk Sunesen. T: 29802251. M: thomas-k-s@hotmail.com

Aarhus:
Favrskovegnens LandboUngdom:
Emil Sørensen. T: 40792384. M: sorensenemil@live.dk
Norddjurs Landboungdom:

Jacob Laursen. T: 60169758. M: va.ja@live.dk
Odder-Skanderborg Landboungdom: 
Bjørn Gommesen. T: 61751319. M: bjonne91@hotmail.com
Randersegnens Landboungdom:
M
aja Rask Jensen. T: 30519128.M: maja-rask@live.dk
Samsø Landboungdom:
Lasse Bertelsen. T: 51556421. M: lassemf@hotmail.com
Syd-Østdjurs LandboUngdom:
Rasmus Bugge Johnsen. T: 21285282

Vejle:
Horsensegnens Landboungdom:
Jimmy E. Pedersen. T: 22469230. M: jep23@live.dk
Koldingegnens Landboungdom:
Christine Hansen Birkegaard. T: 28745489. M: christinehansenbirkegaard@gmail.com

Ribe:Brørupegnens LandboUngdom:
Jakob Hansen. T: 29605585. M: jak_020@hotmail.com
Midtjysk LandboUngdom (Grindsted):
Martin Nørgaard. T: 61542993. M: lille_john323@hotmail.com
Sydjysk LandboUngdom:
Trine Thorhauge. T: 28406779. M: trinesteensbeck@hotmail.com
Varde & Ølgodegnens LandboUngdom:
Kristoffer Høj. T: 40189639. M: Kristoffer@hojrupgaard.dk

Sønderjylland:
LandboUngdom Sønderjylland N:
Trine Nehlsen Kjær. T: 27596405. M: tnk96@hotmail.com
LandboUngdom Sønderjylland Øst (Åbenrå/Sønderborg):
Claus Gaworski. T: 20825225. M: clausgaworski@hotmail.com
Tønderegnens LandboUngdom:
Klaus Nissen. T: 24665128. M: jullemanden1@hotmail.com

Fyn:
Nordvestfyns Landboungdom:
Jacob Eskelund Nielsen. T: 20811740. M: jacob120892@hotmail.com
Vestfyns Landboungdom:
Kristian Skov Hansen. T: 26391342. M: kshansen97@lhotmail.com
Østfyns Landboungdom:
Frederik Petersen. T: 20410251. M: petersen.lu.frederik@gmail.com

Øst:
Holbæk-Odsherreds Landboungdom:
Frank Keinicke Nielsen. T: 40796265. M: frank_keinicke@hotmail.com
Midt- og Vestsjællands LandboUngdom:
Anders Hermansen. T: 24607322. M: Traktor_lover@yahoo.dk
Nordsjællands LandboUngdom:
Hans E. Jørgensen. T: 31330702. M: 19hanzi87@gmail.com
Roskildeegnens Landboungdom:
Danni Kjeld Jensen. T: 40402704. M: dkj1709@gmail.com

Storstrøm:LandboUngdom Falster:
Andreas Schell Chrisitansen. T: 28268344. M: andreas_deere@hotmail.com
LandboUngdom Lolland:
Mickey Eriksen. T: 30112205. M: mickeyeriksen@gmail.com
LandboUngdom Møn og Bogø:
Jesper Hemmingsen. T: 30663348. M: jesper14@live.dk
Sydøstsjællands LandboUngdom:
Mike Sibbern. T: 29600353. M: sibbern89@hotmail.com

Bornholm:
Christian Møller Holm. T: 28437330. M: Hr_holm@hotmail.com